Dni Gminy Rząśnia 2019. Relacja

Dni Gminy Rząśnia 2019 już za nami. Doskonała pogoda, wspaniali Artyści którzy zaprezentowali się dla naszych Mieszkańców i Gości oraz moc innych atrakcji które czekały na nas w ubiegły weekend na pewno pozwolą nam zapamiętać tegoroczne święto naszej gminy jako jedno z najbardziej udanych.

Przypomnijmy.
W sobotę od 17 zagrali dla swych wiernych fanów m. in. tak uznane gwiazdy jak KęKę, Happysad i Patrycja Markowska. Taki przekrój i różnorodność zaprezentowanej muzyki granej tylko i wyłącznie na żywo zagwarantował ciągłą obecność na placu przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Rząśni niemałych tłumów, a sobotnie “granie” dzięki temu zakończyło się grubo po północy.
Ważnym punktem tego dnia był towarzyszący Dniom Gminy I Zlot Motocyklowy o którym pisaliśmy wczoraj.

W niedzielne popołudnie zaczęliśmy od prezentacji umiejętności muzycznych i wokalnych podopiecznych Panów Szymona Cebuli i Andrzeja Freusa z Ogniska Muzycznego, a potem, jak zawsze udanego, koncertu Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Rząśnia pod kierownictwem Tomasza Dulskiego.
Po tej części przyszedł czas na “wieczór disco”. Po kolei zaprezentowały się nam niekwestionowane gwiazdy muzyki disco, Mejk, Powerplay, Gesek i Afterparty. W międzyczasie wysłuchaliśmy też mini recitalu utalentowanej mieszkanki naszej gminy Sandry Aleksanderek.

Taka moc atrakcji na pewno spowodowała, że będą Państwo zapewne z niecierpliwością czekali na przyszłoroczne Dni Gminy Rząśnia – na które już teraz zapraszamy.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z tych dwóch dni.

Zdjęcia z soboty.

Zdjęcia z niedzieli.

Zdjęcia: Maciej Ratajczyk.