Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Rząśnia

Bezpłatny system informacji lokalnej SISMS

Zachęcamy Państwa do rejestracji w bezpłatnym mobilnym systemie informacji lokalnej SISMS. Za jego pośrednictwem przekazujemy na bieżąco informacje o sprawach wpływających na komfort życia mieszkańców. System pozwala na komunikację poprzez SMS lub aplikację BLISKO.

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z aplikacji BLISKO którą można pobrać z  GOOGLE PLAY, APP STORE lub WINDOWS STORE. Pozwala nam to między innymi przesyłać informacje w szerszym zakresie. Po wpisaniu w aplikacji swojej lub innej interesującej Państwa miejscowości BLISKO zaproponuje nadawców z tego obszaru, a Państwo zdecydują z jakich serwisów tematycznych będą przesyłane informacje. O otrzymaniu informacji aplikacja powiadomi tak jak przy nadejściu SMS-a (przy aktywnym połączeniu internetowym).

Można też wybrać formę komunikacji poprzez tradycyjny SMS. Po kliknięciu w poniższy odnośnik zostaną Państwo przeniesieni do formularza po którego wypełnieniu (zapisaniu się do konkretnego sołectwa) będą Państwo otrzymywali stosowne komunikaty właśnie tą drogą.

Link do formularza rejestracji: https://rejestracja.sisms.pl/rejestracja/formularz/041da437/krok-1.

Po kliknięciu w ten link mogą Państwo zmienić ustawienia rejestracji: https://rejestracja.sisms.pl/zmiana-ustawien/edycja/formularz.
Pod tym linkiem znajdą Państwo informacje dotyczące rezygnacji z usługi: https://rejestracja.sisms.pl/zmiana-ustawien/usun.


Plik do pobrania:
klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych dla nadawców i odbiorców korespondencji,
regulamin świadczenia Usług drogą elektroniczną dla Użytkowników Systemu SISMS obowiązujący od 29.09.2021 r.