Z przyjemnością informujemy, że w najbliższych dniach na terenie naszej gminy dystrybuowany będzie drugi już numer „Informatora gminy Rząśnia”.

W 24 stronicowym „Informatorze” znajdą Państwo między innymi informacje na temat działalności władz gminy, gminnych jednostek organizacyjnych, planowanych i realizowanych inwestycji, wydarzeń sportowych i kulturalnych. Publikacja koncentruje się na podsumowaniu roku 2023, jednak sięga również po tematy wcześniejsze i tegoroczne. W numerze znajdą Państwo również informacje dotyczące życia codziennego, np. bezdomności zwierząt czy kwestii oszczędzania wody.

Wzorem poprzedniego staraliśmy się i w tym numerze zawrzeć jak najwięcej informacji, jednak z powodu ograniczeń papierowych publikacji na pewno nie znalazły się tam wszystkie tematy które chcielibyśmy Państwu przybliżyć. Pamiętając jednak o Mieszkańcach którzy nie zawsze zapoznają się wiadomościami zamieszczanymi regularnie na naszej stronie internetowej czy w mediach społecznościowych po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wydanie papierowej gazety.
Mamy nadzieję, że informator spełni Państwa oczekiwania i spotka się z życzliwym przyjęciem.

„Informator” będzie dostępny u Sołtysów poszczególnych miejscowości oraz na terenie Rząśni w sklepie spożywczym „Lewiatan” przy ul. 1 Maja i sklepie z pieczywem przy ul. Nowej a także w Urzędzie Gminy. Można go również przeczytać lub pobrać w wersji elektronicznej poniżej.

Życzymy przyjemnej lektury.

Plik do pobrania:
Informator gminy Rząśnia (Nr 2, marzec 2024).