Z przyjemnością informujemy, że w najbliższych dniach na terenie naszej gminy dystrybuowana będzie publikacja pt. „Informator Gminy Rząśnia”.

W 28 stronicowym „Informatorze” wydrukowanym w nakładzie 1000 egzemplarzy znajdą Państwo między innymi informacje na temat działalności władz gminy, gminnych jednostek organizacyjnych, planowanych i realizowanych inwestycji, wydarzeń sportowych i kulturalnych. Publikacja koncentruje się na podsumowaniu roku 2021, jednak sięga również po tematy tegoroczne.

Mamy nadzieję, że pierwsze wydanie takiej bezpłatnej publikacji spotka się z pozytywnym odbiorem i dzięki niej nasi Mieszkańcy będą mogli być bliżej spraw naszej gminy. 

Bardzo zależy nam na szczerej i otwartej komunikacji z Mieszkańcami stąd pomysł drukowanej gazetki która pozwoli wielu osobom być na bieżąco z gminnymi wiadomościami – pamiętajmy, że nie wszyscy mają możliwość śledzić nasze treści publikowane w internecie. Mamy nadzieję, że informator spełni wszystkie Państwa oczekiwania i spotka się z życzliwym przyjęciem czytelników.

„Informator” będzie dostępny u Sołtysów poszczególnych miejscowości oraz na terenie Rząśni w sklepie spożywczym „Lewiatan” przy ul. 1 Maja i sklepie z pieczywem przy ul Nowej i w Urzędzie Gminy. Można go również przeczytać lub pobrać w wersji elektronicznej poniżej.

Życzymy przyjemnej lektury.Plik do pobrania:

Informator Gminy Rząśnia 2022.