4 maja obchodzimy dzień św. Floriana – patrona Strażaków. Z tej okazji wszystkim członkom jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu Gminy Rząśnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za Wasz trud i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia ludzkiego, za Waszą nieustanną gotowość do niesienia pomocy i zaangażowanie w funkcjonowanie Waszych jednostek oraz życie lokalnej społeczności. Życzymy Wam bezpiecznych powrotów z akcji, a przede wszystkim niewyczerpanej siły i mnóstwa wytrwałości, wyrozumiałości bliskich, licznych sukcesów oraz wiele satysfakcji z pracy i służby społeczeństwu. Pomimo stale wzrastającego zakresu zadań i obowiązków życzymy niezłomnej wiary w lepszą przyszłość. Niech pomyślność towarzyszy Wam i Waszym rodzinom każdego dnia.

4 maja obchodzimy dzień św. Floriana – patrona Strażaków. Z tej okazji  wszystkim członkom jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu Gminy Rząśnia  składamy najserdeczniejsze życzenia.

Dziękujemy za Wasz trud i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia ludzkiego, za Waszą nieustanną gotowość do niesienia pomocy i zaangażowanie w funkcjonowanie Waszych jednostek oraz życie lokalnej społeczności.

Życzymy Wam bezpiecznych powrotów z akcji, a przede wszystkim niewyczerpanej siły i mnóstwa wytrwałości, wyrozumiałości bliskich, licznych sukcesów oraz wiele satysfakcji z pracy i służby społeczeństwu.

Pomimo stale wzrastającego zakresu zadań i obowiązków życzymy niezłomnej wiary w lepszą przyszłość. Niech pomyślność towarzyszy Wam i Waszym rodzinom każdego dnia.

Ze strażackim pozdrowieniem

Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rząśni 

(-) Tomasz Stolarczyk

Komendant Gminny ZOSP RP w Rząśni 

(-) Piotr Krawczyk