Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie muzyczne w wykonaniu Piotra „Lupiego” Lubertowicza.

Koncert tego znanego gitarzysty, wokalisty i autora tekstów od lat związanego z polską sceną muzyczną odbędzie się w najbliższy piątek 20 listopada 2015 r. o godz. 10:00 w Gimnazjum im. J. Kochanowskiego w Rząśni.

Spotkanie będzie połączone z programem profilaktyki uzależnień podczas którego artysta będzie starał się, przeplatając akustyczny koncert historiami z własnego życia, opisać swoje przeżycia, walkę z nałogiem i chorobą – próbując ostrzec przed jego zgubnymi skutkami.

Piotr „Lupi” Lubertowicz – gitarzysta solowy, wokalista, kompozytor, tekściarz. Współpracował i nagrywał z Monkey Business, Nocną Zmianą Bluesa, Easy Rider, Carlosem Johnsonem, Krzysztofem Ścierańskim, Tomkiem Kamińskim, Wojtkiem Klichem i Los Agentos oraz zespołem Dżem. Pojawiał się w programach muzycznych TVP1 i TVP2. Lubertowicz wystąpił też w studiu im. Agnieszki Osieckiej podczas koncertu „Radiomann” Wojciecha Manna. Po walce z ciężką chorobą powrócił na scenę w 2003 roku, grając akustycznego bluesa. Obecnie jest liderem formacji Aeroblues stworzonej z byłym wokalistą grupy „Dżem” Jackiem Dewódzkim.