Wakacje w Bibliotece w Kodraniu

Wycieczka rowerowa z Biblioteką w Kodraniu

Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni, Filia w Kodraniu w czwartkowe popołudnie 15 lipca br. zorganizowała wycieczkę rowerową do Ruśca.

Przy okazji wybraliśmy się na pizzę i lody, gdzie dzieci mogły korzystać z tamtejszych atrakcji. Pogoda i frekwencja w ten dzień bardzo dopisała. Była to dobra okazja do wspólnej integracji oraz mile spędzonego czasu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywne uczestnictwo.


Teatrzyk w Bibliotece

18 lipca 2022 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rząśni – Filii w Kodraniu odbyło się przedstawienie pt. ,,Kruszynka”, w którym występowali aktorzy z Teatru Lalek Pinokio.

Na wstępie każdy uczestnik otrzymał bilet wstępu w postaci pieczątki na rękę. Następnie uczestnicy zapoznali się z zasadami zachowania obowiązującymi podczas spektaklu. Po przedstawieniu dzieci chętnie odpowiadały na pytania dotyczące spektaklu zadawane przez artystów.

Na zakończenie aktorzy otrzymali gromkie brawa i szerokie uśmiechy od całej widowni. Miłą niespodzianką dla naszych milusińskich od artystów było wystrzelenie konfetti, a także pozowanie razem z kukiełkami do zdjęć.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo.

Tekst i zdjęcia: Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni, Filia w Kodraniu.