Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie informuje, iż ogłasza nabór uczestników szkolenia z zakresu „stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy”.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, tj. ustawą o ochronie roślin i zasadami wzajemnej zgodności osoba wykonująca zabiegi ochrony roślin za pomocą środków ochrony roślin musi posiadać specjalistyczną wiedzę potwierdzoną zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia, które jest ważne 5 lat.

Szkolenie odbędzie się w dniach 3 i 4 grudnia br. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta w Pajęcznie, ul. Parkowa 8/12 – sala konferencyjna.

Chętnych prosi się o zgłoszenie telefoniczne (tel. 34 311 11 32) bądź osobiste w dniach od poniedziałku do środy w Biurze Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie, ul. Wieluńska 5 lub pod numerem tel. kom. 608 524 729 od poniedziałku do piątku.

Opłata za kurs wynosi 80 zł (wpłata na kursie). Na szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie notatnik rolnika – ewidencja zabiegów ochrony roślin. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz NIPu. Liczba miejsc ograniczona.