Poniżej przekazujemy zaproszenie Starosty Pajęczańskiego Zbigniewa Gajęckiego oraz Burmistrza Pajęczna Piotra Mielczarka na spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z mieszkańcami Powiatu Pajęczańskiego.

Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia 2023 r. o godz. 18:00 w parku Miejskim przed Ratuszem w Pajęcznie, przy ul. Kościuszki.

Wejście od godz. 16:30.

Spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z mieszkańcami Powiatu Pajęczańskiego

Spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z mieszkańcami Powiatu PajęczańskiegoInformujemy, iż w dniu 21 kwietnia 2023 roku (piątek) wyłączone zostaną przez cały dzień z użytkowania parkingi wokół Parku Miejskiego w Pajęcznie. Wjazd samochodów na ulicę S. Wyszyńskiego od drogi krajowej tj. od ul. Kościuszki będzie czasowo zamknięty od godz. 13.00.
Od godzin porannych zostanie także ograniczona możliwość parkowania wzdłuż ul. S. Wyszyńskiego (od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do ul. Parkowej).
Ulica Parkowa na odcinku od Urzędu Miejskiego do Kościoła będzie zamknięta dla ruchu samochodowego od wczesnych godzin porannych.
Od godz. 13.00 ul. Parkowa zamknięta zostanie również dla ruchu pieszego na wysokości budynku Urzędu Miejskiego.
Wjazd na Parking Urzędu Miejskiego oraz Starostwa Powiatowego w Pajęcznie od strony ul. Wiśniowej od godz. 6.00 w piątek będzie zamknięty.INFORMACJA – MIEJSCA PARKINGOWE NA CZAS WIZYTY PREZYDENTA RP

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Pajęcznie informujemy o przygotowanych miejscach parkingowych w bliskim sąsiedztwie miejsca wydarzenia.

Spotkanie z Prezydentem RP w Pajęcznie odbędzie się w PARKU MIEJSKIM przed RATUSZEM.  Miejsce to będzie specjalnie wydzielone dla zainteresowanych.

Gmina Pajęczno zapewnia parkingi w okolicy wydarzenia:
– na Placu Targowym w Pajęcznie przy ul. Targowej;
– przy Cmentarzu Parafialnym przy ul. Cmentarnej;
– przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Pajęcznie przy ul. Wiśniowej.

Przyjeżdżające autokary powinny wysadzić uczestników spotkania przy ul. Wiśniowej (zatoczka przed Szkołą Podstawową Nr 1 lub parking przy Przychodni – wzdłuż ul. Wiśniowej), a następnie zaparkować autobus na Placu Targowym.

Uczestnicy spotkania przejdą od ul. Wiśniowej do Parku Miejskiego Pasażem Handlowym – w sąsiedztwie Przychodni, by dotrzeć na miejsce wydarzenia.

Prosimy o wcześniejsze przybycie do Pajęczna, by w spokoju dotrzeć do Parku Miejskiego.

Mieszkańców miasta Pajęczno prosimy, w miarę możliwości, o piesze poruszanie się w obrębie miasta.

W załączeniu mapa poglądowa ze wskazanymi miejscami parkingowymi wyznaczonymi dla uczestników spotkania.

mapa poglądowa ze wskazanymi miejscami parkingowymi wyznaczonymi dla uczestników spotkania

Mapa poglądowa ze wskazanymi miejscami parkingowymi wyznaczonymi dla uczestników spotkania

Źródło: Urząd Miejski w Pajęcznie.