Siatkarze Czarnych Rząśniaw ubiegłym tygodniu zakończyli oficjalnie rundę zasadniczą II ligi siatkówki mężczyzn. Znakomity i obfitujący w emocjonujące mecze sezon zaoowocował zajęciem po 18 meczach pierwszego miejsca w tabeli grupy 2, z dużą przewagą nad następnym zespołem.

Dzięki temu nasza drużyna przed rundą play-off teoretycznie znalazła się w komfortowej sytuacji. Zajęte miejsce pozwala jej zmierzyć się z zespołem z założenia słabszym oraz rozegrać dwa pierwsze mecze na własnym parkiecie.

Zawodnicy Czarnych spotkają się tym samym, z drużynąSkry II Bełchatów, która w tabeli zajeła 4 miejsce.Pierwszy mecz rozgrywamy w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rząśni już 28 lutego, (godz. 18:00), następny dzień później (1 marca), również u siebie, o godz. 12:00.

Gra toczy się do trzech zwycięstw, zwycięzca I rundy play off zmierzy się z wygranym pojedynku MKS Sudety Kamienna Góra-Rosiek Syców. Zwycięzca tego trójmeczu zostaje mistrzem grupy i bierze udział w turnieju mistrzów grup II ligi.