Rozpoczęcie działalności firmy Calc Group. Nabór pracowników

Z wielką przyjemnością informujemy, że na terenach inwestycyjnych Strefy Gospodarczej Gminy Rząśnia rozpoczęła już działalność firma CALC Group Sp. z o.o. Budowa fabryki trwała prawie 1,5 roku, w tym czasie wybudowano halę produkcyjną wraz z częścią biurową i socjalną o powierzchni ponad 1700 m2. Halę wyposażono w niezbędne maszyny i urządzenia do produkcji.

CALC Group to firma z branży nawozów wapniowych, z każdym rokiem dynamicznie powiększająca produkcję i sprzedaż nawozów na rynku krajowym jak również zagranicznym.

Podczas wizyty w nowo otwartym zakładzie Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk mógł obejrzeć linię technologiczną zakładu i jego zaplecze oraz poznać plany na przyszłość właścicieli firmy. Najważniejszą pozyskaną informacją był fakt, iż firma już od teraz poszukuje pracowników. Szczegóły poniżej.


W związku z rozpoczęciem działalności firma prowadzi nabór pracowników na następujące stanowiska:
– operator ładowarki teleskopowej,
– operator linii produkcyjnej,
– magazynier,
– kierowca kat. C+E.

Bliższe informacje można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z firmą, natomiast CV oraz list motywacyjny należy składać na adres mailowy znajdujący się na stronie internetowej firmy http://www.calcgroup.pl.

[AKTUALIZACJA 30.10.2018]
CALC Group Sp. z o.o. informuje, że z powodu bardzo dużej liczby złożonych dokumentów, na chwilę obecną nabór zostaje wstrzymany.


Przypominamy, że tereny inwestycyjne uzbrojone zostały w ramach działania III.4 – Rozwój otoczenia biznesu w ramach osi priorytetowej III – Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 gdzie gmina uzyskała łączną kwotę dofinansowania w wysokości prawie 6,8 mln PLN.