Podziękowania Wójta Gminy Rząśnia za udział w Powszechnym Spisie Rolnym

Szanowni Rolnicy!

30 listopada zakończył się, trwający od 1 września, Powszechny Spis Rolny. Pełniąc obowiązki Gminnego Komisarza Spisowego chciałbym podziękować wszystkim rolnikom indywidualnym i przedstawicielom gospodarstw osób prawnych w naszej gminie, którzy zostali objęci obowiązkiem spisowym za sprawne wypełnienie tego zadania.

Dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu na prawie 800 gospodarstw które były zobowiązane to uczynić, w terminie nie spisało się tylko jedno z nich. To znakomity wynik i nasz wspólny sukces.

Dziękuję również rachmistrzom spisowym, którzy w tym trudnym czasie pandemii wykonali swoją pracę wzorcowo i z pełnym poświęceniem.

Przygotowanie i realizacja Powszechnego Spisu Rolnego były ogromnym wyzwaniem organizacyjnym i logistycznym, który nie miał by szans bez znakomitej współpracy służb statystyki publicznej, Gminnego Biura Spisowego, pracowników Urzędu Gminy w Rząśni oraz całej lokalnej społeczności.

Wyrażając uznanie dla tych działań, dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli Powszechny Spis Rolny 2020. Wspólnie pokazaliśmy, że dla nas wszystkich „Liczy się rolnictwo”!

Wójt Gminy Rząśnia

(-) Tomasz Stolarczyk

 

Plik do pobrania:
podziękowania Wójta Gminy Rząśnia za udział w Powszechnym Spisie Rolnym.

podziękowania Wójta Gminy Rząśnia za udział w Powszechnym Spisie Rolnym

podziękowania Wójta Gminy Rząśnia za udział w Powszechnym Spisie Rolnym