Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Działoszynie pod patronatem Starosty Powiatowego w Pajęcznie, Burmistrza Miasta i Gminy Pajęczno, Burmistrza Gminy i Miasta Działoszyn oraz Wójtów Gmin Rząśnia, Sulmierzyce, Strzelce Wielkie, Nowa Brzeźnica, Siemkowice, Kiełczygłów  zapraszają wychowanków przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie plastycznym pt. „Maskotka pajęczańskiej Policji”.

Konkurs ma na celu stworzenie wzoru maskotki pajęczańskiej Policji, która swoim wizerunkiem będzie nawiązywać do charakteru Powiatu Pajęczno oraz będzie służyła do promowania pajęczańskiej Policji podczas imprez profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży, a także spotkań w placówkach oświatowych.
Prace można przesłać pocztą lub złożyć osobiście, z dopiskiem Konkurs plastyczny pt. „Maskotka pajęczańskiej Policji” w terminie do 20 czerwca 2014 r. na adres: Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie, ul. 1-go Maja 52, 98-330 Pajęczno.

Ocena prac oraz wytypowanie zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych przez jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatorów konkursu, nastąpi do dnia 31 lipca 2014 oku a wręczenie nagród nastąpi 10 września 2014 roku.

Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Regulamin oraz załącznik do regulaminu można pobrać na stronie: www.pajeczno.policja.gov.pl, w zakładce: Zespół ds. Nieletnich i Patologii/Materiały do pobrania.