W dniu 6 marca 2011 roku w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rząśni odbył się uroczysty koncert z okazji Dnia Kobiet.

Na wstępie Wójt Gminy Rząśnia – Tomasz Stolarczyk podziękował wszystkim za przybycie oraz złożył serdeczne życzenia wszystkim Paniom z okazji Ich zbliżającego się święta.

Następnie zgromadzona bardzo licznie publiczność mogła obejrzeć atrakcyjny program artystyczny składający się z trzech elementów: koncertu Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej – która oprócz utworów znanych już z jej wcześniejszych występów zaprezentowała nowe wcześniej publicznie nie wykonywane utwory, zespołu śpiewaczego z Rząśni – prezentującego krótkie przyśpiewki o charakterze ludowym i humorystycznym i na zakończenie po raz kolejny Orkiestrę – tym razem w widowiskowym marszu paradnym z towarzyszeniem mażoretek – był to debiut naszej młodzieży w tym charakterze.

Po części artystycznej przyszedł czas na przygotowany dla wszystkich Pań poczęstunek. Wieczór skończył się w ciepłej, miłej atmosferze przy rozmowach i smacznym kawałku ciasta.

Po kliknięciu w odnośnik obejrzeć mogą Państwo obszerną fotorelację z koncertu.