Komunikat ARiMR. eWniosekPlus do 15 maja

Szanowni Państwo Rolnicy.

W tym roku (po raz drugi), wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe są składane przez internet za pomocą aplikacji eWniosekPIus. Wykorzystując doświadczenia kampanii 2018 oraz sugestie ze strony beneficjentów w aplikacji wprowadzono szereg ułatwień, dzięki którym stała się ona bardziej intuicyjna. Wśród udogodnień jest m.in.: rozszerzenie informacji prezentowanych w tabeli z działkami referencyjnymi, dodano również tabelę z podsumowaniem powierzchni zgłoszonych do danej płatności w zakładce „podsumowanie”.
Należy podkreślić, że w razie jakichkolwiek wątpliwości rolnicy mogą zgłaszać się po pomoc w wypełnianiu wniosków czy w sprawach związanych z obsługą techniczną aplikacji do biur powiatowych ARiMR.

Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa Rolników, do jak najszybszego składania wniosków o dopłaty bezpośrednie bez oczekiwania na ostatnią chwilę – czyli na ostatni dzień kampanii to jest 15 maja 2019 roku.

Szanowni Państwo Rolnicy, nie odkładajcie złożenia eWnioskuPlus o dopłaty na ostatnią chwilę.

 

Z wyrazami szacunku

KIEROWNIK
Biura Powiatowego

(-) Marta Kołodziej


Komunikat ARiMR. Składanie wniosków o dopłaty bezpośrednie w aplikacji eWniosekPlus do 15 maja 2019 r.

Komunikat ARiMR. Składanie wniosków o dopłaty bezpośrednie w aplikacji eWniosekPlus do 15 maja 2019 r.


Plik do pobrania:
komunikat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dotyczący składania wniosków o dopłaty bezpośrednie w aplikacji eWniosekPlus do 15 maja 2019 r.