Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk serdecznie zaprasza już w najbliższą niedzielę 2 czerwca od godz. 14.00 na III Bieg Wolności Rząśnia 2024 połączony z Piknikiem Rodzinnym!

Jest to wydarzenie upamiętniające rocznicę częściowo wolnych wyborów do Sejmu i Senatu, które odbyły się 4 czerwca 1989 roku, a dzięki bardzo ważnemu jego elementowi czyli Piknikowi Rodzinnemu jest również okazją do wspólnego, rodzinnego spotkania i zabawy.

W ramach pakietu startowego każdy uczestnik Biegu otrzyma:
– profesjonalny pomiar czasu,
– pamiątkowy medal na mecie,
– lokalny posiłek regeneracyjny po zawodach,
– nr startowy wraz z chipem,
– punkty nawodnienia na trasie biegu,
– pamiątkową koszulkę startową.

Organizator przewiduje atrakcyjne nagrody rzeczowe za poszczególne miejsca, (między innymi rower elektryczny losowany wśród wszystkich uczestników, telewizory SHARP SMART TV 40′ dla najlepszego mieszkańca i mieszkanki, Xiaomi Smart Mi Band i głośniki JBL dla dzieci) i okolicznościowe medale.
Kwestie organizacyjne określone są w Regulaminie biegu.

Podczas Biegu oraz Pikniku przewidujemy również:
– zabawę i konkursy na dzikim zachodzie,
– Bieg Kolorów,
– dmuchany plac zabaw,
– animacje dla dzieci,
– malowanie twarzy,
– kolorowe warkoczyki,
– brokatowe tatuaże,
– słodki poczęstunek,
– zabawę w pianie.

Partnerami i sponsorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Klub Biegacza „Warta”, LKS „Czarni” Rząśnia., Ochotnicze Straże Pożarne, Rząśnia „Moto Team” ,Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni, Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni, Eko-Region Sp. z o. o., ESBANK Bank Spółdzielczy w Radomsku.

Zapraszamy!

UWAGA! Limit miejsc na liście startowej Biegu Wolności został wyczerpany i kolejne zgłoszenia nie są i nie będą przyjmowane (również w dniu Biegu), natomiast zgłoszenia do Biegu Kolorów Dzieci przyjmowane będą bezpośrednio na miejscu w biurze zawodów.

Podobne wpisy: