Wójt Gminy Rząśnia informuje, że zgodnie z z art. 37f ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku Kodeks wyborczy (T.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 2408) dla zainteresowanych Wyborców, w celu ułatwienia Im możliwości wzięcia udziału w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r., Gmina uruchomi linie autobusowe, które będą podwozić do lokali wyborczych Mieszkańców poszczególnych miejscowości.

Poniżej zamieszczamy rozkłady jazdy dla każdej linii do pobrania lub wydrukowania. Rozkłady jazdy będą też wywieszone na wskazanych przystankach autobusowych.

Pliki do pobrania:
Opis trasy do lokalu wyborczego: Obwód głosowania nr 1, Urząd Gminy w Rząśni – Rząśnia, ul. 1 Maja 37,
Opis trasy do lokalu wyborczego: Obwód głosowania nr 2, Szkoła Podstawowa w Białej – Biała 63,
Opis trasy do lokalu wyborczego: Obwód głosowania nr 3, Remiza Strażacka w Broszęcinie – Broszęcin 22A,
Opis trasy do lokalu wyborczego: Obwód głosowania nr 4, Remiza Strażacka w Stróży – Stróża 49,
Opis trasy do lokalu wyborczego: Obwód głosowania nr 5, Remiza Strażacka w Suchowoli – Suchowola 32,
Opis trasy do lokalu wyborczego: Obwód głosowania nr 6, Świetlica Wiejska w Będkowie – Będków 33A,
Opis trasy do lokalu wyborczego: Obwód głosowania nr 7, Szkoła Podstawowa w Zielęcinie – Zielęcin 28.


Przypominamy jednocześnie, że informacje dotyczące zarządzonych na niedzielę 7 kwietnia 2024 r. wyborów samorządowych publikowane są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Rząśnia pod adresem: bip.rzasnia.pl (zakładka: Wybory i referenda – Wybory samorządowe 2024).

Mogą Państwo również skorzystać z materiałów zamieszczonych na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej/Krajowego Biura Wyborczego w dedykowanym serwisie wyborczym pod adresem: wybory.gov.pl.