Poniżej przekazujemy do wiadomości wszystkich Mieszkańców informacje dotyczące szczepień przeciwko COVID-19 prowadzonych przez Gminny Ośrodek Zdrowia w Rząśni w ramach Narodowego Programu Szczepień.

Informacja z dnia 24 marca 2021 r.

Wszystkie terminy szczepień dla osób 70+ są już zajęte w naszym Ośrodku do końca maja. Nie możemy zapisywać na dalsze terminy dopóki nie otrzymamy możliwości zamawiania kolejnych dawek szczepionki poprzez system informatyczny.
Kwietniowy termin szczepień preparatem AstraZeneka dla osób 60+ ciągle jest niepotwierdzony. Nie możemy zacząć zapisów, gdyż nie mamy potwierdzonej dostawy szczepionki (nie znamy terminu i ilości). Będziemy informować Państwa na bieżąco.

Informacja z dnia 23 marca 2021 r.

Nie ma już miejsc na najbliższy termin szczepień (27.03.) preparatem AstraZeneca dla grupy osób z roczników 1952-1961. Zapisanych zostało 100 osób. Kolejny termin będzie w połowie kwietnia. Ilość miejsc zależy od dostaw szczepionki. W najbliższych godzinach powinniśmy znać konkrety. Będziemy informować na bieżąco.

W miarę możliwości prosimy śledzić facebookowy profil Gminnego Ośrodka Zdrowia w Rząśni na którym nasz Ośrodek na bieżąco informuje m. in. o terminach i procedurze szczepień.

Również nasza strona będzie te informacje podawała na bieżąco w miarę ich uzyskiwania.