Uprzejmie informujemy, że w ramach Programu Profilaktyki Schorzeń Kręgosłupa finansowanego przez Gminę Rząśnia, w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Rząśni 28 kwietnia 2016 r. (czwartek) od godziny 13:00 przyjmować będzie lekarz Jacek Ociepka chirurg-ortopeda-traumatolog.

Natomiast 25 kwietnia (poniedziałek), w Ośrodku Zdrowia w Rząśni odbędzie się bezpłatne badanie słuchu, które przeprowadzi OTOMED Diagnostyka i Protetyka Słuchu. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się w rejestracji Ośrodka. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy również serdecznie wszystkie Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne (prześwietlenie piersi) w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego wykrywania Raka Piersi, które odbędą się 18 maja 2016 r. przy Gminnym Ośrodku Zdrowia w Rząśni, ul. Waryńskiego 6. Panie w wieku 40-49 oraz 70-75 lat zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Funduszy Norweskich! Konieczna wcześniejsza rejestracja i skierowanie lekarskie. Szczegóły na załączonym plakacie.

Gminny Ośrodek Zdrowia w Rząśni – programy profilaktyczne - mmamografia

Gminny Ośrodek Zdrowia w Rząśni – programy profilaktyczne – mmamografia