Miło nam poinformować że od stycznia 2017 r. Gminny Ośrodek Zdrowia w Rząśni rozszerzył zakres świadczonych usług fizykoterapii o laseroterapię.

Laseroterapię stosować można w szerokim zakresie. Zabiegi wykonuje się m.in. podczas leczenia dolegliwości takich, jak schorzenia stawów oraz układu kostno-mięśniowego, zwyrodnienia stawów, bóle kręgosłupa.

Aparat do laseroterapii został zakupiony ze środków Programu Profilaktyki Schorzeń Kręgosłupa finansowanego przez Gminę Rząśnia.

Usługi będą bezpłatne dla mieszkańców Gminy Rząśnia posiadających skierowanie od lekarza specjalisty ortopedy, udzielającego świadczeń w ramach Programu oraz od lekarzy rodzinnych przyjmujących w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Rząśni (dr Piotr Kruk oraz dr Beata Nowak-Mszyca).


W dniach 19 – 20 stycznia 2017 r. od godz. 10:00, w naszym Ośrodku przyjmować będzie pacjentów dr Zimmer-Nowicka, specjalista w dziedzinie laryngologii, audiologii oraz foniatrii. Wizyta odbędzie się w ramach Programu Profilaktycznego Schorzeń Układu Oddechowego finansowanego przez Gminę Rząśnia dla mieszkańców. Zapisy – w rejestracji Ośrodka.


W dniu 18 stycznia 2017 r. (środa), od godziny 16:00 w naszym Ośrodku przyjmować będzie psycholog – dr Katarzyna Bracichowicz. Wizyta odbędzie się w ramach programu profilaktycznego finansowanego przez Gminę Rząśnia dla mieszkańców.
Zapisy – w rejestracji Ośrodka.


Zapraszamy do udziału w bezpłatnym badaniu słuchu, które odbędzie się w naszym Ośrodku Zdrowia w Rząśni w dniu 20 stycznia 2017 r. od godziny 10:00.
Zapisy – w rejestracji Ośrodka.