Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji SOLPARK wraz z EBE Dive zaprasza na rodzinny piknik organizowany 3 czerwca 2018 (niedziela). To będzie dzień pełen atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych! Piknik rozpoczniemy już o 14:00.

Na basenie zewnętrznym, dla odważnych przygotowaliśmy BEZPŁATNE LEKCJE NURKOWANIA pod okiem profesjonalisty z klubu płetwonurków EBE Dive! 

Na bosiku rozpocznie się TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ SOLPARK KID’S CUP pomiędzy drużynami z rocznika 2011-2012. Zapraszamy do wspólnego kibicowania całe rodziny! Dodajmy otuchy maluchom podczas sportowych zmagań! 

Z kolei jak co roku tereny zielone wokół dziedzińca SOLPARKu zapełnią BEZPŁATNE ATRAKCJE: dmuchaną zjeżdżalnię, zamek oraz zabawy i konkursy z animatorami!

Kolejną atrakcją będzie wyjątkowa STRZELNICA INTERAKTYWNA, która w zależności od stopnia zaawansowania oraz zastosowanego oprogramowania, daje możliwość zarówno „rozrywkowego” strzelania do celów jak i realizację skomplikowanych programów treningu strzeleckiego dla zawodników uprawiających sporty strzeleckie.

A co powiecie na JUMPING FROG KIDS? Dla chętnych maluszków podczas pikniku udostępnimy uwielbiane przez ich mamy – trampoliny! 

Co jeszcze przygotowaliśmy? Przyjdź i przekonaj się! 

DLA KAŻDEGO MALUCHA CZEKA SŁODKA NIESPODZIANKA – LODY DLA OCHŁODY! 🙂 

A na koniec tego niesamowitego i emocjonującego dnia zapraszamy na otwarcie naszej nowej restauracji letniej A NÓŻ WIDELEC…?, gdzie poza wyśmienitymi daniami będzie można posłuchać i pobawić się przy muzyce na żywo.

Dzień Dziecka z Solparkiem

Dzień Dziecka z Solparkiem

Materiał przygotowany przez „SOLPARK KLESZCZÓW”