W ubiegły weekend nasi Mieszkańcy i liczni Goście dzięki Wójtowi Gminy Rząśnia oraz Radzie Gminy mogli po raz kolejny uczestniczyć w Dniach Gminy Rząśnia.

Mimo zmiennej pogody, niezbyt sprzyjającej w sobotę, ale za to doskonałej w niedzielne popołudnie, nasze wspólne święto po raz kolejny ściągnęło na plac przy kompleksie sportowo – rekreacyjnym w Rząśni rekordową liczbę osób.

W sobotę szczególnie koncert legendy polskiej muzyki – zespołu IRA wzbudził ogromne zainteresowanie i entuzjazm zgromadzonej publiczności.

W niedzielne popołudnie, dzięki świetnej pogodzie, już od początku imprezy każdy z punktów programu cieszył się coraz większym zainteresowaniem. Począwszy od występu wychowanków Ogniska Muzycznego, Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Rząśnia, programu dla dzieci, aż po oczekiwany przez wielu program kabaretowy Cezarego Pazury. Potem czas przyszedł na koncert zespołu BASTA, który już po nim jeszcze długo rozdawał autografy i podpisywał płyty – co najlepiej świadczy o jego popularności.

I wreszcie nadszedł czas na Poparzonych Kawą Trzy z energetycznym, żywiołowym i pełnym profesjonalizmu koncertem zakończonym niewątpliwą niespodzianką jakim był wspólny występ z naszą orkiestrą dęta. Długie oklaski i okrzyki „Poparzeni, Poparzeni, Poparzeni” w doskonały sposób podsumowały ten udany dzień – który skończył się już po północy przy dźwiękach DJ’a.

Zapraszamy do obszernej fotorelacji z Dni Gminy Rząśnia 2016.

Dzięki uprzejmości lokalnego portalu informacyjnego TwojePajeczno.pl zapraszamy również Państwa do obejrzenia przygotowanego przez Redakcję wideo ze wspólnego koncertu Poparzonych Kawą Trzy i Młodzieżowej Orkiestry Gminy Rząśnia podczas tegorocznych „Dni Gminy Rząśnia”.