Wójt Gminy Rząśnia wraz z Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Antyalkoholowych zapraszają w najbliższy piątek 20 września 2013 r. na godz. 9:00 do Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Rząśni na koncert profilaktyczny „Iluzja a rzeczywistość” Jacka Musiatowicza.

Program „Iluzja a rzeczywistość” – jest profilaktyką skierowaną do młodzieży gimnazjalnej i ponad gimnazjalnej. Realizowany jest w formie koncertu rockowego, podczas którego przestrzega młodzież przed zgubnymi wpływami używek. Mówi o zgubnym wpływie wirtualnego świata internetu i telewizji, powszechnych reklam. Śpiewa i mówi, że te media promują agresję, wulgarne słowa i  agresywne zachowania, co ma zły wpływ na młodego człowieka
Jacek  Musiatowicz nigdy nie był uzależniony. Recital jest sumą obserwacji życia artystycznego i rockowego, jest programem motywacyjnym, mówiącym o tym, że żadna sytuacja życiowa nie powinna skłonić młodego człowieka do sięgania po używki.

Jacek Musiatowicz – laureat nagrody Prezydenta Rzeczypospolitej za wybitną osobowość twórczą za 1997 rok. Laureat 33 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, laureat nagrody literackiej im. Józefa Kraszewskiego, autor tekstów do najnowszej płyty Patrycji Markowskiej i do płyty Iwony Węgrowskiej. Twórca muzyki do filmu : „A ty mnie ponad” – film o AIDS, który został nagrodzony Złotymi Niedźwiedziami na Festiwalu w Berlinie.