Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym w Patrzykowie wydarzeniu Warta Trail 24. Trzecia edycja odbędzie się w dniach 27 -28 kwietnia zachęcamy wszystkich miłośników aktywności fizycznej, do spędzenia wspólnie, tego aktywnego i rodzinnego weekendu.

Nasze wydarzenie rozpoczynamy od rajdu rowerowego na dystansie 28 kilometrów, następnie swoją przygodę rozpoczynają uczestnicy ultramaratonu 24 godzinnego. W niedzielę o godz.4 nad ranem na trasę ruszą śmiałkowie 12 godzinnej konkurencji , a o godz.10 rano dołączy grupa sprawdzająca swoich sił w 6 godzinnej konkurencji. Biegi wielogodzinne polegają na przebiegnięciu jak największej odległości, u nas taka pętla ma długość 15,5km.Trasa poprowadzona jest leśnymi duktami i ścieżkami gdzie większości mamy miękkie podłoże pod stopami, niewielki odcinek to droga utwardzona. W niedzielę przed południem będziemy wspierać najmłodszych w ich konkurencjach biegowych, a o godz.13:00 wystartuje ostatnia konkurencja bieg leśny na dystansie 15,5km.
Uczestnicy rywalizujący w wszystkich konkurencjach na mecie otrzymają pamiątkowe medale oraz wysokiej jakości techniczne koszulki, które mogą towarzyszyć w przygodach sportowych i być pamiątką na kolejne lata!

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://pomiarczasuatelier.pl/aktualnosci/warta-trail-24h/ gdzie można zapoznać się z regulaminem wydarzenia oraz zapisać się do poszczególnych konkurencji, również biegi dla dzieci i młodzieży mają uruchomione zapisy elektroniczne.

Do 7 kwietnia można się zgłosić w promocyjnej cenie i z gwarancją otrzymania pamiątkowej koszulki!

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia profilu na Facebooku Warta Trail 24 , gdzie systematycznie publikowane są nowe informacje dotyczące naszego wydarzenia.

Zapraszamy w najbliższą niedzielę 10 marca o godz.8:00 do miejscowości Patrzyków na trening biegowy po pętli wydarzenia Warta Trail 24. Spotykamy się pod pomnikiem poświęconym bojownikom w walce z hitlerowskim okupantem i wyruszamy na leśną przygodę.

W trakcie naszego wydarzenia odbędzie się zbiórka środków pieniężnych dla mieszkańca wsi Patrzyków Pana Marcina Falarza, który od lat choruje na cukrzycę insulinozależną. Pan Marcin kocha zwierzęta i jego życie, choć dość skomplikowane przez chorobę, ukierunkowane jest na niesienie pomocy zwierzętom. Jakiś czas temu odważył się i sam poprosił innych o pomoc, o poprawienie jakości życia, aby nada mógł pomagać bezbronnym, skrzywdzonym przez człowieka zwierzakom. Zbieramy na pompę insulinową Minimed 780G więcej informacji na utworzonej zbiórce https://zrzutka.pl/62x3dk

Harmonogram startów poszczególnych konkurencji:
Sobota 27.04. 2024 r. :
12:00 Rajd rowerowy
16:00 Bieg/marsz nordic walking 24 godzinny
Niedziela 28.04.2024 r. :
4:00 Bieg/marsz nordic walking 12 godzinny
10:00 Bieg/marsz nordic walking 6 godzinny
11:00 bieg przedszkolaka ( dziewczęta, chłopcy)
11:20 bieg kl. I-III ( dziewczęta, chłopcy)
11:40 bieg kl. IV-VI ( dziewczęta, chłopcy)
12:00 bieg kl. VII-VIII ( dziewczęta, chłopcy)
13:00 Bieg i marszu nordic walking na dystansie 15,5 km

Do zobaczenia w ostatni kwietniowy weekend! Bo warto być z nami!

Stowarzyszenie Klub biegacza Warta

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu Warta Trail 24

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu Warta Trail 24