Przypominamy, że już w najbliższy wtorek 8 marca br. o godz. 17:00 Wójt Gminy Rząśnia zaprasza wszystkie Panie – mieszkanki Gminy Rząśnia na uroczysty koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni.

W tym roku ponownie staraliśmy się zapewnić naszym Paniom wiele atrakcji. I tak, na początek, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Rząśnia, tym razem przy współudziale i dźwiękach nowego instrumentu – doskonale brzmiącego i niewątpliwie urozmaicającego koncert, ciągle rozwijającej swój repertuar Orkiestry, ksylofonu.

Zaraz potem porcja rozrywki dla naszych Pań i nie tylko, czyli popularny zielonogórski kabaret „Made in China”, który sam o sobie pisze, że: „Kabaret to idealny sposób na integrację, przełamanie lodów i rozrywkę”. Artyści kabaretu brali udział w wielu programach, festiwalach i przeglądach kabaretowych (m.in. Mazurska Noc Kabaretowa, Maraton Kabaretowy, HBO „Na stojaka”, Kabarety Nieroby), realizują też samodzielne spektakle. Wystąpili ponadto w dłuższych produkcjach wytwórni A’YoY (Baśń o ludziach stąd, Dr Jekyll i Mr Hyde według Wytwórni A’YoY, Robin Hood – czwarta strzała). Kabaret wsławił się parodią Cezarego Pazury i Bogusława Lindy oraz programu telewizyjnego Idol.

Na zakończenie zaplanowaliśmy okolicznościowy poczęstunek dla wszystkich Gości.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Dzień Kobiet w Gminie Rząśnia