W ostatnią niedzielę 27 sierpnia 2023 r. na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchowoli odbył się, zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Suchowolanki”, przy współpracy z Wspólnotą Gruntową Wsi Suchowola i OSP Suchowola Piknik „Zakończenie Lata” dla mieszkańców sołectw Suchowola.

Organizatorom dopisała pogoda, a z racji tego, że dzięki zaangażowaniu KGW Suchowola, którego Panie przygotowały wiele atrakcji, m. in. posiłki dla wszystkich gości  – można było skosztować ciast, lecza, wiejskiego smalcu były również kiełbaski i inne pyszności z grilla – zabawa była niezwykle udana.

Dla dzieci była wata cukrowa, popcorn, lemoniada, pyszne gofry, frytki, nuggetsy, napoje, a czas umijały im dmuchańce, Panie robiły również warkoczyki i tatuaże wszystkim chętnym dzieciom.

Wszystkim Gościom Pikniku taneczne popołudnie i oprawę muzyczną zapewniał DJ.

Zarząd KGW Suchowolanki dziękuje wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania tej imprezy oraz strażakom OSP w Suchowoli. Jak piszą Panie z KGW: „Pracy było naprawdę sporo,  ale daliśmy radę wspólnymi siłami to zorganizować. Oby takich inicjatyw było więcej w naszej społeczności i również chęci do wspólnej integracji”.

Jak widać po zamieszczonych niżej zdjęciach impreza była naprawdę przednia. Trzeba zgodzić się z KGW, że wspólna oddolna i samodzielna inicjatywa zaowocowała, udanym wydarzeniem dla mieszkańców sołectw – oby więcej takich inicjatyw, 

Zdjęcia: Wspólnota Gruntowa Wsi Suchowola.