Wybieramy Osobowości Roku 2020

Bardzo miło nam poinformować, że Kapituła Redakcji “Dziennika Łódzkiego” i “Ekspressu Ilustrowanego” nominowała dwoje przedstawicieli z naszej gminy do tytułu “Osobowość Roku”!

Są to:
Joanna Konieczko – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rząśni w kategorii “Kultura” nominowana m. in. za kierowanie Biblioteką, która zajęła pierwsze miejsce w województwie łódzkim i ósme w Polsce w dziesiątej edycji Rankingu Bibliotek organizowanego przez Instytut Książki i “Rzeczpospolitą”,
Michał Krawczyk – Prezes LKS Czarni Rząśnia w kategorii “Działalność społeczna i charytatywna” nominowany m. in. za wkład w życie lokalnej społeczności, w szczególności za działalność na rzecz klubu Czarni Rząśnia.

Zachęcamy wszystkich Państwa do oddawania głosów na poszczególne kandydatury. Nasza aktywność w tym zakresie będzie stanowiła doskonały wyraz wsparcia dla tych osób oraz podkreśli Ich zaangażowanie w życie naszej lokalnej społeczności.

Szczegółowe informacje o sposobie głosowania:
– w przypadku kategorii KULTURA
żeby zagłosować na Panią Joannę Konieczko, należy wysłać SMS o treści LDK.128 na numer 72355 (koszt SMS’a to 2,46 zł z VAT – sms premium nie objęty darmowym pakietem).
Więcej pod bezpośrednim odnośnikiem: https://dzienniklodzki.pl/p/kandydat/joanna-konieczko%2C1911453/
– w przypadku kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA
żeby zagłosować na Pana Michała Krawczyka, należy wysłać SMS o treści LDC.136 na numer 72355, (koszt SMS’a to 2,46 zł z VAT – sms premium nie objęty darmowym pakietem).
Więcej pod bezpośrednim odnośnikiem: https://dzienniklodzki.pl/p/kandydat/michal-krawczyk%2C1903783/#sms-plebiscyty

Głosowanie w etapie powiatowym będzie trwało do środy, 26 maja 2021 roku, do godziny 21:00. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w poniedziałek, 31 maja, i potrwa do środy, 9 czerwca. T

Wybieramy Osobowości Roku 2020

Wybieramy Osobowości Roku 2020