Za nami VIII Noworoczny Turniej Halowy w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rząśnia, który odbył się 03.03.2018 r. w Rząśni.

W tegorocznej rywalizacji uczestniczyło 11 zespołów reprezentujących miejscowości z terenu Gminy Rząśnia. Ok godz. 9.00 w sobotę Wójt Gminy rozpoczął tegoroczny turniej. Organizator zawodów zaplanował 29 spotkań, na początku rywalizacja toczyła się w grupach a następnie w systemie pucharowym. Po rozgrywkach w grupach do dalszej fazy awansowały drużyny Suchowoli, OLDBOY Biała. Fabryka Futbolu oraz drużyna FENIX. Z półfinału do finału awansowały zespoły OLDBOY Biała oraz Fabryka Futbolu natomiast w meczu o trzecie miejsce zagrały zespoły Suchowoli oraz Fenix.

Triumfatorem w VIII Noworocznym Turnieju Halowym w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rząśnia została drużyna Fabryki Futbolu, która wygrała w rzutach karnych z OLDBOY Biała natomiast Fenix zajął trzecie miejsce Suchowola czwarte. Najlepszym strzelce zawodów został Mateusz Nowak z Fabryki Futbolu oraz najlepszym bramkarzem również zawodnik Fabryki Futbolu Norbert Szcześniak.

Tekst i zdjęcia: Michał Krawczyk.