Na prośbę Naczelnika Urzędu Skarbowego w Pajęcznie, przekazujemy informację o uruchomieniu przez Krajową Administrację Skarbową nowej usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”.


Od 16 listopada 2020 r. w naszym województwie uruchamiamy nowy model obsługi podatników. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zmiany zostają wprowadzone, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników.

Nowy model obsługi uruchomiono pilotażowo latem tego roku w urzędach skarbowych w województwach podlaskim i wielkopolskim. 16 listopada 2020 usługa zostanie wprowadzona także w województwie łódzkim, a docelowo obejmie urzędy skarbowe w całej Polsce.

Wizyty można od 16 listopada, a do wyboru są terminy od 17 listopada. Najprościej zrobić to przez Internet. Wystarczy skorzystać z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” na www.podatki.gov.pl lub na stronach poszczególnych urzędów skarbowych.

Na wizytę można umówić się także telefonicznie (numery telefonów można sprawdzić na stronie www urzędu skarbowego).

Liczymy, że możliwość umawiania wizyt przez Internet ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw. Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługujemy umówionych klientów, poprawimy komfort i bezpieczeństwo.

Szczegółowe informacje pod bezpośrednim linkiem: https://www.lodzkie.kas.gov.pl/web/bip-1001/izba-administracji-skarbowej-w-lodzi/zalatwianie-spraw/umow-wizyte-w-urzedzie-skarbowym.

Umów wizytę w urzędzie skarbowym. Opublikowane przez Gminę Rząśnia