Święto Niepodległości w ZSP w Rząśni

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone było również w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni. Najmłodsze dzieciaczki poprzez zabawę i w sposób pełen uśmiechu poznać mogły znaczenie słów: “niepodległość”, “ojczyzna”, itp.

Więcej w poniższych relacjach… a działo się sporo.


Dzisiaj (10 listopada 2020 r.) w naszym przedszkolu odbył się Dzień Mody Patriotycznej, nasze przedszkolaki bardzo się postarały aby obchody święta 11 Listopada były wyjątkowe…


Nasze Przedszkolaki dzisiaj (10 listopada 2020 r.) uroczyście o godzinie 11.11 odśpiewały Hymn Polski z okazji Święta 11 Listopada.


Nasze przedszkole bierze udział w międzynarodowym projekcie „Piękna Nasza Polska Cała”. W związku z tym grupa Smerfów i Delfinków przystąpiła do realizacji zadania „Być dobrym jak chleb”. 29 października dzieci upiekły chleb. Przedszkolaki miały okazję poznać potrzebne do wypieku chleba składniki oraz cały proces tworzenia. W realizacji zadania pomogły panie kucharki, które koordynowały poczynania dzieci.

Każdy przedszkolak przygotował chlebek, który mógł zabrać do domu. Degustacja wspólnie upieczonego chleba odbyła się następnego dnia. Dzieci były pod wrażeniem efektu swojej pracy, a upieczony chlebek w mgnieniu oka zniknął z talerzy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.