W ostatnią sobotę 21 stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rząśni odbył się koncert z okazji „Dnia Babci i Dziadka”.

Spotkanie mające na celu wyrażenie wdzięczności dla osób tak nadzwyczajnych jak Babcia i Dziadek odbyło się przy wyjątkowych dźwiękach dolnośląskiego zespołu „Sprawa Całkiem Przyjemna”.  Ambitny, a jednocześnie wesoły repertuar mistrzowskiej gry na skrzypcach i akordeonie rodzeństwa Joanny i Mateusza Kwapieniów sprzyjał humorom Gości którzy odwiedzili Bibliotekę.

W kameralnym, aczkolwiek rozbawionym gronie Babcie i Dziadkowie mogli nie tylko posłuchać popularnych i dobrze znanych słuchaczom utworów, ale i wspólnie uczestniczyć w zabawie. Do chóralnego śpiewu, a nawet tańca zapraszał sam zespół, który swoją przebojowością i pełną energii grą niewątpliwie – jak obiecywał, pozostawił po sobie „coś wyjątkowego”.

Ponad półtoragodzinny występ został nagrodzony głośnymi i długimi brawami, oczywistymi bisami, a publiczność opuszczała salę w doskonałych humorach. Poniżej fotorelacja z tej imprezy.

Zdjęcia: Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni.