W zdrowym ciele, zdrowy duch – tak oto nasi mali przedszkolni sportowcy spędzali czas podczas ferii zimowych. Podczas ferii nasze przedszkolaki dwukrotnie odwiedził trener. Podczas spotkań dzieci  pokonywały ciekawe tory przeszkód, doskonaliły zwinność, zręczność i szybkość, a także nabywały umiejętności związanych z grą w piłkę nożną oraz umiejętność szybkiego reagowania na ustalony sygnał. Spotkania dały dzieciom wiele radości i satysfakcji. Maluchy chętnie uczestniczyły w proponowanych działaniach. Zajęcia ruchowe prowadzone w formie zabawy motywowały dzieci do podejmowania wyzwań. To był bardzo miło spędzony czas.

W ramach tych zajęć na hali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rząśni odbyły się między innymi rozgrywki w piłkę nożną zorganizowane dla dzieci w wieku szkolnym. Dzieci aktywnie i w dobrej atmosferze spędziły czas i chętnie uczestniczyły w proponowanych aktywnościach. Spotkanie prowadzili p. Marlena Ryś- Walczyk oraz trener Marcin Brożyna.

Z kolei 8 lutego dla dzieci z terenu naszej Gminy w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Rząśni odbył się turniej w tenisa stołowego. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy w obrębie, których rozgrywali mecze. Oprócz zdrowej sportowej rywalizacji dzieci świetnie się bawiły oraz otrzymały nagrody za zajęte miejsca.