W ubiegły piątek w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni licznie zgromadzone Panie (którym często towarzyszyli również Panowie), były uczestnikami zorganizowanego specjalnie z okazji Dnia Kobiet „Wieczoru Muzycznego”.
Z okazji Swojego Święta nasze drogie Panie mogły uczestniczyć w spotkaniu muzycznym połączonym z prezentacją układów tanecznych. Był walc, tango, rock and roll czy taniec latynoamerykański. W trakcie koncertu uczestnicy zaproszeni zostali do nauki podstawowych kroków niektórych z tańców, było dużo śmiechu i dobrej zabawy – odważnym towarzyszyły brawa.
Następnie, już tradycyjnie, wszystkim widzom zaprezentowała się Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Rząśnia, która oprócz swego koncertu zaprezentowała również imponujący pokaz musztry paradnej. Po raz kolejny zaprezentowała się również najmłodsza część orkiestry, dopiero rozpoczynająca swą przygodę z muzyką.
Na zakończenie wszyscy mogli poczęstować się symbolicznym ciastkiem i wypić kawę lub herbatę, a także spróbować ogromnego tortu, upieczonego specjalnie z okazji Dnia Kobiet.