Za nami kolejne Dni Gminy Rząśnia. Tegoroczne święto naszej gminy było połączeniem rocka z muzyką disco, a każdy z tych gatunków wypełnił po jednym dniu tego wydarzenia.

W pierwszym dniu zagrały dla nas takie zespoły jak OSD Familia – jedna z pierwszych formacji hip-hopowych w Bełchatowie, po nich pełen energii koncert zagrał zespół Luxtorpeda na czele Robertem Friedrichem. Kolejnym mocnym akcentem programu był koncert zespołu Coma, którego wokalistą jest Piotr Rogucki. Niemal na sam koniec publiczność porwał zespół Feel z liderem Piotrem Kupichą. Na zakończenie bawił nas zespół Aplauz.

W drugim dniu rozpoczęliśmy od naszych lokalnych wykonawców to jest Gminnego Ogniska Muzycznego w którym swoje talenty muzyczne rozwijają dzieci i młodzież z terenu naszej gminy. W ich przypadku łatwo zauważyć ogromny postęp w rozwoju ich talentu co przekłada się na coraz wyższy poziom ich gry i śpiewu. Następnie zobaczyliśmy tradycyjny już koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Rząśnia, a po Nich niemal godzinę pełną satyry i śmiechu zapewnił nam znany wszystkim Grzegorz Halama. Po tej porcji rozrywki przyszedł z kolei czas na pokaz sztuk walki. Młodzi adepci tej trudnej sztuki z LKS Victoria Działoszyn, sekcja Zielęcin dali nam pokaz swych niemałych już umiejętności.
Po tej pełnej pasji prezentacji nadszedł czas na wieczór muzyki disco. I tak kolejno dla naszych Mieszkańców grali: zespół Alibi, niezwykle popularny i dynamiczny Long & Junior, zespół Freaky Boys i wreszcie niekwestionowana gwiazda tej muzyki Czadoman. Na zakończenie pozostali Gości bawili się przy muzyce DJ’a Dżagera.

Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć.


Zapraszamy również do zapoznania się z relacją z tej imprezy Aliny Frejusz z Radia Ziemi Wieluńskiej: http://radiozw.com.pl/index.php?page=news&id=28834.


Dzień pierwszy (21.07 – sobota):

[robo-gallery id=”19479″]

Zdjęcia: Maciej Ratajczyk.

Dzień drugi (22.07 – niedziela)

[robo-gallery id=”19581″]

Zdjęcia: Maciej Ratajczyk.

Zdjęcia publiczności:

[robo-gallery id=”19738″]

Zdjęcia: Maciej Ratajczyk.