Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i pierwszych klas szkół podstawowych

Poniżej podajemy informację Dyrektorów szkół z naszej gminy o rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i pierwszej klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022.


Informacja Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rząśni

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni informuje, że od 1 marca 2021r. do 31 marca 2021r. odbywają się zapisy uczniów do klasy pierwszej szkoły podstawowej  i dzieci  do przedszkola.
DZIECI SIEDMIOLETNICH:
– zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły;
DZIECI SZEŚCIOLETNICH:
– zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły na indywidualny wniosek rodzica;
DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM
zamieszkujących na terenie Gminy Rząśnia.

W dniu 5 maja 2021 r. do godz. 15:00 zostanie opublikowana lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej i lista dzieci przyjętych do przedszkola.

Karty zgłoszeń wypełnione zostawiamy w skrzynce podawczej przy wejściu do szkoły lub przedszkola od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:30.

Wszelkie informacje dotyczące zapisu dziecka do szkoły podstawowej i przedszkola  można uzyskać w sekretariacie Dyrektora Szkoły pod nr telefonu 44 631 – 71 – 97.

Karta zgłoszenia, oświadczenia i zgody zostały umieszczone do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania:
wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni na rok szkolny 2021/2022 wraz z załącznikami,
wniosek o przyjecie dziecka do Szkoły Podstawowej w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni (wniosek dotyczy kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły) wraz z załącznikami,
wniosek o przyjecie dziecka do Szkoły Podstawowej w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni (wniosek dotyczy kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły) wraz z załącznikami.


Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marcina Bielskiego w Białej

Trwa nabór do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej na  rok szkolny 2021/22. Do oddziału przedszkolnego przyjmowane są dzieci urodzone w latach 2015 – 2018 (3, 4, 5, 6 – latki), w szczególnych sytuacjach również w 2019 r. (2,5 -latki), a do klas pierwszych – urodzone w roku 2014.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres szkoły szkola.biala@interia.pl  (formularz do pobrania poniżej) lub przez wrzucenie formularza do skrzynki w przedsionku przy głównym wejściu do szkoły.

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer: 44 631 – 71 – 82.

Pliki do pobrania:
wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Marcina Bielskiego w Białej wraz z załącznikami,
wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej im. Marcina Bielskiego w Białej wraz z załącznikami,
zasady rekrutacji dzieci do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Marcina Bielskiego w Białej na rok szkolny 2021/2022,
zasady rekrutacji do pierwszej klasy szkoły podstawowej im. Marcina Bielskiego w Białej.