Program pilotażowy “Włącz się na przyszłość”

Wójt Gminy Rząśnia zaprasza wszystkich zainteresowanych Mieszkańców do zgłaszania chęci uczestnictwa w pilotażowym programie “Włącz się na przyszłość”, którego uczestnikiem – po nawiązaniu bezpośredniej współpracy z Polską Grupą Energetyczną jest Gmina Rząśnia.

Celem programu jest budowanie świadomości energetycznej, wdrożenie innowacyjnych rozwiązań z segmentu smart energy oraz kontrola i optymalizacja zużycia energii elektrycznej. Efekt ten możliwy jest dzięki przekazywanym przez PGE, a współtworzonymi przez działającą na naszym lokalnym rynku firmę Spirvent, zainstalowanym u każdego z Państwa inteligentnym urządzeniom dzięki którym można zarządzać energią elektryczną z poziomu mobilnej aplikacji.

Szczegóły dotyczące programu znaleźć można na stronie internetowej: wlaczsienaprzyszlosc.pl. Tam mogą Państwo również wypełnić stosowną ankietę, zgłaszając chęć uczestnictwa w programie. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

W domach i mieszkaniach pracujący dla PGE eksperci zainstalują zestaw inteligentnych urządzeń. Testowe zestawy zostaną dopasowane indywidualnie do każdego użytkownika i będą się składały m. in. z urządzenia przenośnego (tabletu) który służył będzie do zarządzania energią elektryczną z poziomu mobilnej aplikacji, a swoimi opiniami  i obserwacjami będzie można dzielić się ze specjalistami z PGE w specjalnych ankietach.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej programu gdzie szczegółowo poznacie jego zasady, korzyści z niego płynące oraz, co warte podkreślenia, pewne zobowiązania które podejmiecie, gdyż na etapie pilotażu jesteście Państwo ważnym czynnikiem wpływającym na jego efekt.

Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie! Decyzja o przystąpieniu do programu należy do Państwa.