Powszechny Spis Rolny zakończy się już 30 listopada!

Gminne Biuro Spisowe w Rząśni przypomina wszystkim Mieszkańcom, że trwający od 1 września i zaplanowany na trzy miesiące Powszechny Spis Rolny zakończy się już 30 listopada!

Rolnicy, którzy dotąd nie spełnili obowiązku spisowego mogą spodziewać się telefonu ze strony rachmistrza lub też jego odwiedzin (po wcześniejszym kontakcie i umówieniu wizyty).

Mieszkańcom Gminy Rząśnia przypominamy, że rachmistrz spisowy jako funkcjonariusz publiczny posługuje się specjalnym identyfikatorem. Tożsamość rachmistrza można potwierdzić w aplikacji internetowej dostępnej pod adresem https://rachmistrz.stat.gov.pl lub dzwoniąc na infolinię spisową pod nr 22 279 – 99 – 99.

Zachęcamy Państwa do samospisu przez internet. Jest to najbezpieczniejszy i najbardziej wygodny sposób spełnienia obowiązku spisowego.
Jak się spisać? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz  na stronie internetowej https://psr2020.spis.gov.pl.  Wypełnienie formularza jest intuicyjne, bezpieczne i możliwe z komputera, tabletu lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu. Aplikacja spisowa jest dostępna przez 24 godziny na dobę. Dane potrzebne do logowania zostały umieszczone w liście Prezesa GUS, który Państwo otrzymaliście pocztą. Spisać można się również poprzez infolinie spisową (tel. 22 279 – 99 – 99).

Więcej informacji na stronie internetowej: https://spisrolny.gov.pl.

Spiszmy się jak na rolników przystało!

Powszechny Spis Rolny zakończy się już 30 listopada!

Powszechny Spis Rolny zakończy się już 30 listopada!