LKS Czarni Rząśnia drużyną dekady

W wielką przyjemnością informujemy, że Ludowy Klub Sportowy Czarni Rząśnia w  jubileuszowym, pięćdziesiątym Plebiscycie Sportowym Dziennika Łódzkiego został nagrodzony tytułem „Drużyny dekady” powiatu pajęczańskiego!

Plebiscyt Sportowy “Dziennika Łódzkiego” to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. W tym roku nagrody dla najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużyny zostały przyznane już po raz 50. Od kilku lat plebiscyt jest prowadzony w szerokiej formule, w której głosami Czytelników nagradzani są nie tylko zawodnicy, lecz także trenerzy, drużyny i ludzie sportu wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli.

Jak podkreślał w rozmowie z Wójtem Gminy Rząśnia Tomaszem Stolarczykiem Prezes LKS Czarni Michał Krawczyk ten wyjątkowy sukces, obejmujący przecież 10 ostatnich lat działalności klubu, nie byłby możliwy dzięki doskonałej współpracy z samorządem gminnym na czele z Wójtem i Radą Gminy. To głównie dzięki ich wsparciu oraz niebagatelnej roli kibiców klubu przez ten okres możliwe było osiąganie – jak wynika z wyników Plebiscytu – największych sukcesów sportowych w naszym powiecie.

Ze swej strony gratulujemy Czarnym ogromnego sukcesu i życzymy dalszych sukcesów sportowych.