Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę 3 grudnia od godz. 15.00 w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni, którą do tego wyjątkowego wydarzenia przygotowali pracownicy Szkoły, odbędzie się Świąteczny Kiermasz Charytatywny na rzecz Hani Kucińskiej. Sam wstęp na Kiermasz jest całkowicie bezpłatny.

W drugim miesiącu życia u Hani stwierdzono uszkodzenie genu KCNT1, który powoduje padaczkę lekoodporną oraz całościowe zaburzenie rozwoju. Hania ma obecnie sześć miesięcy i jest pod stałą opieką specjalistów: neurologa, a także fizjoterapeuty. Jej leczenie jest bardzo kosztowne, dlatego prosimy o wsparcie finansowe.

Podczas Kiermaszu odbędzie się m. in. licytacja i loteria voucherów i upominków przeznaczonych dla Hani od naszych lokalnych przedsiębiorców i osób prywatnych – na chwilę obecną zgromadziliśmy w naszym Urzędzie ponad 150 pozycji, a są wśród nich naprawdę wartościowe rzeczy, m. in. wylosować lub wylicytować będzie można lot samolotem, dwudniową wycieczkę do Wisły, godzinną przejażdżkę na miejscu pasażera samochodem marki Dodge Challenger, Voucher na zabiegi nanoplastii/bioplastii, usługę remontową o wartości 1000 zł, 10 klaserów kolekcjonerskich znaczków pocztowych o wartości 1.500 zł i wiele, wiele innych bonów i przedmiotów których nie sposób tu wymienić.

Na hali będą mogli Państwo podejść do stanowiska oznaczonego logotypami naszej gminy gdzie będzie można nabyć „losy – cegiełki”. Poza tym wszystkie koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i  grupy prywatne – czy to zorganizowane samodzielnie czy funkcjonujące np. przy Ochotniczych Strażach Pożarnych, szkoły i inne instytucje przygotowały ogrom potraw i słodkości które będzie można nabyć i spróbować w trakcie trwania Kiermaszu. Nabyć będzie można też ręcznie robione ozdoby świąteczne i inne okolicznościowe produkty.

Oczywiście na Gości Kiermaszu – ludzi dobrego serca – czeka wiele innych atrakcji. Na przykład dla dzieci dmuchańce, malowanie twarzy, tatuaże oraz warkoczyki. Na szczególną uwagę zasługiwać będzie spotkanie ze Św. Mikołajem, który obdaruje każdego milusińskiego małym upominkiem. Na wszystkich czekać będzie Fotobudka 3600.

Nie sposób nie wspomnieć o koncercie gwiazd wieczoru Ali i Oli Tracz – uczestniczki 3 edycji polskiej odsłony programu The Voice Kids, laureatki Szansy na Sukces: Nasza Eurowizja Junior  i tym samym reprezentantki Polski podczas 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2020).

Poniżej podajemy ramowy program Kiermaszu:
15.00 – rozpoczęcie Świątecznego Kiermaszu Charytatywnego.
15.10 – pokaz tańca towarzyskiego Patrycji Lipnickiej i Macieja Sobieraja ze Studia Tańca ETIUDA w Radomsku.
15.30 – występ wokalno-taneczny klas „0” z Przedszkola w Rząśni.
15.50 – występ grupy tanecznej ze Szkoły Podstawowej w Zielęcinie.
16.05 – występ uczniów klas 4-8 ze Szkoły Podstawowej w Białej – „Jasełka na wesoło” oraz inscenizacja fragmentu „Ślubów Panieńskich” Aleksandra Fredry.
16.35 – pokaz grupy tanecznej dzieci pod kierunkiem Patrycji Lipnickiej,
16.45 – występ członków Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Rząśnia pod batutą Kapelmistrza-Kamila Kołatka.
17.10 – pokaz Taekwondo Klubu LKS VICTORIA Działoszyn,
17.40 – otwarcie Kiermaszu przez organizatorów i partnerów wydarzenia.
18.00 – występ gwiazdy wieczoru Ali i Oli Tracz.
19.10 – występy zespołów śpiewaczych i tańca ludowego.

Świąteczny Kiermasz Charytatywny dla Hani

Licytacje oraz loterie zostały zorganizowane dzięki dobroczynności przedsiębiorców i osób fizycznych. Nagrody zostały pozyskane dzięki pracownikom Urzędu i osób zaprzyjaźnionych.

Pliki do pobrania:
lista, bonów, voucherów i nagród rzeczowych przeznaczonych na Kiermasz (stan na godz. 14.55, dnia 01.12.2024).

Podobne posty: