Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę 10 marca 2024 r. od godz. 15.00  Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk serdecznie zaprasza na obchody Gminnego Dnia Kobiet, które odbędą się w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni.

W programie przewidujemy między innymi występy chórku młodzieżowego i szkółki gitarowej. Główną atrakcją wieczoru będzie koncert zespołu KORDIAN Kordian Cieślik  – wykonawca przeboju „Dziewczyna z gór” i wielu, wielu innych. Przewidujemy też słodki poczęstunek dla Gości.

Dodatkowo przewidzieliśmy we współpracy z Bali Bali Spa Rząśnia, ul. Mickiewicza 26 dodatkową atrakcję! Panie które odwiedzą specjalne stoisko naszego miejscowego SPA i zostawią tam kontakt do siebie, beda mogły wziąć udział w losowaniu trzech, z szerokiej oferty salonu, wyjątkowych voucherów. A będą to:
– zabieg kosmetologiczny DERMAPEN + mezokoktail + maska w kwocie 400 zł,
– zabieg oczyszczania wodorowego z maską liftingującą i ampułką w kwocie 250 zł,
– masaż relaksacyjny lub klasyczny w kwocie 200 zł.

Poza tym zapewniamy dodatkowe atrakcje dla każdego z Gości – każdej płci i wieku! Wszyscy którzy w niedzielę 10 marca odwiedzą halę sportową w Rząśni podczas Gminnego Dnia Kobiet będą mogli bezpłatnie zrobić sobie zdjęcie w VideoBudce360 oraz skorzystać – oprócz zapowiadanego już słodkiego poczęstunku – z opcji „dla młodszych Mieszkańców” darmowego popcornu i waty cukrowej!

Całości będzie towarzyszyć naprawdę wyjątkowa oprawa i wystrój hali przygotowane przez Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni.

Wstęp jest darmowy. Zapraszamy!

Zaproszenie na Gminny Dzień Kobiet

Zaproszenie na Gminny Dzień Kobiet