IV Charytatywny Bieg Leśny Cross Patówka – Biegamy dla Zuzanny

W imieniu zaprzyjaźnionego Klubu Biegacza „Warta” serdecznie zapraszamy do udziału w IV Charytatywnym Biegu Leśnym Cross Patówka – Biegamy dla Zuzanny, który odbędzie się 31 lipca w miejscowości Dylów Rządowy.

Start konkurencji biegowych na dystansie 8 i 16 km jak i marszu nordic walking 8 km zaplanowano na godz. 11:00. Organizatorzy gwarantują niesamowitą atmosferę, ciekawą i urokliwą leśną trasę, drewniany medal, przepyszną zupkę i chrupiącą kiełbaskę oraz coś słodkiego do kawki i herbatki.

Zapisy do konkurencji biegu i marszu nordic walking na dystansie 8 km oraz biegu na dystansie 16 km pod adresem: https://dostartu.pl/iv-charytatywny-bieg-lesny-cross-patowka-biegamy-dla-zuzanny-v7741.

Zapraszamy również dzieci i młodzież do udziału w konkurencjach biegowych. Zapisy do udziału najmłodszych biegaczy na miejscu podczas wydarzenia: 10:40 rozpoczęcie rejestracji biegu dla dzieci i młodzieży – limit: 100 dzieci.

Start biegów :
– 11:10 – bieg przedszkolaka (dziewczęta, chłopcy),
– 11:15 – bieg kl. I-III (dziewczęta, chłopcy),
– 11:20 – bieg kl. IV-VI (dziewczęta, chłopcy),
– 11:30 – bieg kl. VII-VIII (dziewczęta, chłopcy).

Biegi dla dzieci i młodzież mają charakter rekreacyjno-integracyjny, bez klasyfikacji końcowej.W konkurencjach dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży mogą wziąć udział osoby, które na dzień 31 lipca 2022 r. są przedszkolakami oraz uczniami klas I-VIII, posiadających pisemną zgodę opiekuna.
Bieg skierowany jest do dzieci i młodzieży poniżej 15 r.ż. Uczestnicy mogą biec z członkami rodziny. Dzieci poniżej 7 r. ż. obowiązkowo muszą biec z rodzicem /opiekunem.
Biegi będą rozgrywane wg danej kategorii wiekowej, starty będą przeprowadzane osobno dla dziewcząt i chłopców.
– bieg przedszkolaków dystans 100 m,
– bieg dla uczniów szkół podstawowych klasy I-III – 400 m,
– bieg dla uczniów szkół podstawowych klasy IV-VI – 600 m,
– bieg dla uczniów szkół podstawowych klasy VII-VIII – 1000 m.

W tym roku zbiórka środków pieniężnych przeznaczona jest na leczenie i rehabilitację 13-letniej mieszkanki Pajęczna. Zuzia urodziła się 13 maja 2008 r. w ICZMP w Łodzi . Od urodzenia choruje na bardzo rzadki zespól Wolfa- Hischhorna polegający na znacznym opóźnieniu psychoruchowym. Dziewczynka jest już po wielu operacjach na biodra i rekonstrukcji stopy lewej ,podejmuje próby samodzielnego stania w ortezach. Jest też pod stałą opieką wielu specjalistów : ortopedy, neurologa, okulisty, genetyka, endokrynologa i rehabilitanta. Uczestniczy w zajęciach logopedycznych i neurologopedycznych rozwijające jej moją mowę i komunikowanie, pomagające też w jedzeniu i piciu. Przed Zuzanną kolejny zabieg na stopę prawą , po którym jest nadzieja na stawianie pierwszych samodzielnych kroków. Zawsze mogliśmy na Was liczyć i tym razem mamy nadzieję, że uzbieramy dobrą kwotę ,aby poprawić komfort życia Zuzanny.

Zapraszamy: https://dostartu.pl/iv-charytatywny-bieg-lesny-cross-patowka-biegamy-dla-zuzanny-v7741! Biegnij, maszeruj z kijami, spaceruj!

IV Charytatywny Bieg Leśny Cross Patówka - Biegamy dla Zuzanny

IV Charytatywny Bieg Leśny Cross Patówka – Biegamy dla Zuzanny