Dyżur psychologa

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11.09.2018 r. w godzinach 16:00 – 20:00 w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Rząśni przy ul. 1 Maja 16A (I piętro) odbędzie się dyżur psychologa Teresy Wolnowskiej -Cierniak.
Bezpłatne dyżury psychologa zapewniane są przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Zdrowia w Rząśni.
Zapisy – w rejestracji Ośrodka Zdrowia, tel.+44 631 77 77.


Specjalista Psycholog

W dniu 12 września 2018r. (środa), od godziny 16:00 w naszym Ośrodku przyjmować będzie dr Katarzyna Bracichowicz. Wizyta odbędzie się w ramach programu profilaktycznego finansowanego przez Gminę Rząśnia dla mieszkańców. Zapisy – w rejestracji Ośrodka.


Specjalista laryngolog

W dniach 13 i 14 września 2018 r. ( czwartek – piątek), od godz. 9:00, w naszym Ośrodku przyjmować będzie pacjentów dr Zimmer-Nowicka, specjalista w dziedzinie laryngologii, audiologii oraz foniatrii. Wizyta odbędzie się w ramach Programu Profilaktycznego Schorzeń Układu Oddechowego finansowanego przez Gminę Rząśnia dla mieszkańców. Zapisy – w rejestracji Ośrodka, po uzyskaniu skierowania od lekarza POZ przyjmującego w Ośrodku (dr Kruk i dr Nowak-Mszyca).

 

Źródło: Gminny Ośrodek Zdrowia w Rząśni.