Informacje Gminnego Ośrodka Zdrowia

W dniu 26 czerwca 2019 r. (środa ) od godziny 15:30 w ramach świadczeń zdrowotnych finansowanych przez Gminę Rząśnia dla mieszkańców gminy, przyjmować będzie lek. med. Katarzyna Bracichowicz.- specjalista psychiatra.
Zapisy – w rejestracji Ośrodka Zdrowia.


Przypominamy, że 27 czerwca (czwartek) od godziny 8:30 w ramach świadczeń zdrowotnych finansowanych przez Gminę Rząśnia, przyjmować będzie lek. med. Kamil Krawiec – specjalista urolog. Świadczenie jest bezpłatne dla mieszkańców Gminy Rząśnia posiadających skierowanie od lekarzy rodzinnych przyjmujących w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Rząśni (dr Piotr Kruk oraz dr Beata Nowak-Mszyca).


W dniach 4 i 5 lipca 2019 r. (czwartek – piątek), od godz. 9:00, w naszym Ośrodku przyjmować będzie pacjentów dr Zimmer-Nowicka, specjalista w dziedzinie laryngologii, audiologii oraz foniatrii. Wizyta odbędzie się w ramach świadczeń zdrowotnych finansowanych przez Gminę Rząśnia dla mieszkańców. Zapisy – w rejestracji Ośrodka, po uzyskaniu skierowania od lekarza POZ przyjmującego w Ośrodku (dr Kruk i dr Nowak-Mszyca).


Szanowni Pacjenci,
zapisy na bezpłatne badanie słuchu są prowadzone w rejestracji GOZ Rząśnia.

Bezpłatne badania słuchu w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Rząśni

Bezpłatne badania słuchu w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Rząśni

Źródło: Gminny Ośrodek Zdrowia w Rząśni.