Szanowni Pacjenci,

wobec ciągłych problemów z połączeniami komórkowymi (zrywanie połączeń, brak sygnału, słaby zasięg i zła jakość połączeń) od jutra popołudniu przechodzimy na połączenia stacjonarne. Telefon do rejestracji Ośrodka Zdrowia pozostanie ten sam: 44 631-77-77.

Jest to numer centrali, który przekierowuje połączenia na dwa aparaty stacjonarne. Połączenia nadal będą ustawiane w kolejce i odbierane w kolejności ich przychodzenia. W godzinach porannych kolejka połączeń jest bardzo długa (dzwoni naraz po 30 osób) więc prosimy o cierpliwość i nie odkładanie słuchawki.

Osoby, które dzwonią w sprawie przedłużenia recept – prosimy o kontakt z rejestracją po godz. 10. W innych sprawach (wyniki badań, zapisy do specjalistów) – prosimy o kontakt po godz. 13.
Osobny numer tel. ma Poradnia „K”. Jest to:
– 799-870-310,
Numer do rehabilitacji:
– 736-882-217.

Dziękujemy za pomoc w usprawnieniu komunikacji telefonicznej Wójtowi Gminy Rząśnia.

(informacja z dnia 21.12.2022).


Szanowni Pacjenci,

znowu mamy problem z telefonami (słaby zasięg komórek). Ponadto, ponieważ kolejka rozmów oczekujących jest zazwyczaj bardzo długa, zdarza się, że połączenia się zrywają i irytacja pacjentów rośnie. Frustracja pacjentów często wylewa się na pracowników rejestracji GOZ itd. Do tego mamy szczyt zachorowań na grypę i RSV i codziennie przyjmujemy ponad 100 pacjentów. Od przyszłego tygodnia (może nawet szybciej) uruchomimy nowe numery stacjonarne. Numery telefonów zostaną ogłoszone jak tylko je otrzymamy.

Jeżeli dzwonią Państwo do Ośrodka i po uzyskaniu miejsca w kolejce jest cisza – proszę się nie rozłączać i czekać, gdyż połączenie będzie zrealizowane jak tylko rejestracja będzie dostępna. Proces rejestracji zajmuje kilka minut więc czas oczekiwania na rozmowę rano może być obecnie wydłużony.

(informacja z dnia 20.12.2022).

Źródło: Gminny Ośrodek Zdrowia w Rząśni.