Biuro Powiatowe Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie informuje, iż ogłasza się nabór uczestników na szkolenie z zakresu: ,,stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym”, tzw. szkolenie chemizacyjne.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami tj. ustawą o ochronie roślin i zasadami wzajemnej zgodności osoba wykonująca zabiegi ochrony roślin za pomocą środków ochrony roślin musi posiadać specjalistyczną wiedzę potwierdzoną zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia, które to zachowuje ważność przez okres 5 lat od dnia ukończenia szkolenia.

Szkolenie odbędzie się 15 kwietnia (środa) 2015 roku o godz. 10:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Pajęcznie, ul. Kościuszki 76, sala konferencyjna- 25

Chętnych prosi się o zgłoszenie telefoniczne, bądź osobiście w dniach od poniedziałku do środy w godzinach od 7:30 do 15:30 do Biura Powiatowego Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie, ul. 1 Maja 13/15 tel. (34) 311 – 11 -32, kom. 608-524-729 (od poniedziałku do piątku).

Opłata za kurs wynosi 60 zł dla osób ponownie przystępujących do szkolenia i kurs trwa jeden dzień oraz 80 zł dla osób pierwszy raz uczęszczających na ww. kurs i kurs trwa dwa dni (wpłata na kursie). Na szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie notatnik rolnika-ewidencja zabiegów ochrony roślin.

Liczba miejsc ograniczona.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY