Informacja. 4 czerwca 2021 r. (piątek) dniem wolnym od pracy

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Rząśnia, dzień 4 czerwca 2021 r. (piątek) – zgodnie z Kodeksem Pracy, w zamian za dzień ustawowo wolny od pracy przypadający w sobotę 1 maja 2021 r. – jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Gminy w Rząśni.

W związku z powyższym Urząd Gminy będzie w tym dniu nieczynny.

Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

Plik do pobrania:
Zarządzenie Wójta Gminy Rząśnia z dnia 26 maja 2021 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy w zamian za dzień ustawowo wolny od pracy przypadający w dniu 1 maja 2021 r.

UWAGA!! W dniu 4 czerwca 2021 r. (piątek) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) również jest nieczynny!


Zarządzenie Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy dla pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rząśni w zamian za święto przypadające na dzień ustawowo wolny od pracy tj. 01 maja 2021 r.

 

Plik do pobrania:
Zarządzenie Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rząśni.

Źródło: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rząśni.


Zarządzenie Dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy dla pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rząśni w zamian za dzień ustawowo wolnym od pracy przypadający w dniu 1 maja 2021 r.

 

Plik do pobrania:
Zarządzenie Dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Źródło: Zakład Gospodarki Komunalnej w Rząśni.


Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Rząśni, dzień 4 czerwca 2021 r. (piątek) – zgodnie z Kodeksem Pracy, w zamian za dzień ustawowo wolny od pracy przypadający w sobotę 1 maja 2021 r. – jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Rząśni i Fili w Białej, Kodraniu i Stróży.

W związku z powyższym Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni i Filie będą w tym dniu nieczynne.

Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni.