W dniu 29 stycznia 2011 odbył się I Noworoczny Turniej o Puchar Wójta Gminy Rząśnia w piłce nożnej halowej.

Zawody spotkały się z ogromnym wręcz zainteresowaniem nie tylko drużyn z terenu gminy (których ostatecznie wystąpiło 15), ale również widzów, którzy przez cały dzień trwania Turnieju licznie odwiedzali halę sportową przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rząśni i żywiołowo dopingowali swoich faworytów.

Rozgrywki toczyły się w czterech grupach po 4 drużyny, systemem każdy z każdym. Następnie zwycięzcy grup rozegrali mecze półfinałowe, po których nadszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia, tj. mecze o I i III miejsce.
Końcowe wyniki prezentują się następująco:
– w meczu o pierwsze miejsce Rząśnia zwyciężyła z Zielęcinem 4:0,
– w meczu o trzecie miejsce Piekarnia Biała pokonała Rekle 3:0.
Najlepszym strzelcem turnieju został Damian Rydznajlepszym zawodnikiem Mariusz Rula, natomiast najlepszym bramkarzem Agnieszka Kluska, reprezentująca dopingowaną przez wszystkich jedyną kobieca drużynę „Lejdis”, która wniosła dużo pozytywnej energii do zawodów.

Zwycięzcom, nagrodzonym i wszystkim uczestnikom Turniejuokolicznościowe Puchary i Dyplomy wręczył Wójt Gminy Tomasz Stolarczyk gratulując uczestnikom tak dobrej postawy i niezwykle przyjaznej sportowej atmosfery. Zwycięska drużyna otrzymała też nagrodę finansową w wysokości 500 zł ufundowaną przez firmę TOK-GAZ Sp. z o. o. z Rząśni.

Podziękowania dla sponsorów, dzięki którym turniej odbył się na wysokim poziomie organizacyjnym: Wójta Gminy Rząśnia, LKS Czarni Rząśnia oraz pozostałym pracownikom Gminy, którzy dołożyli wszelkich starań, aby organizacyjnie dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Po kliknięciu w odnośnik obejrzeć mogą Państwo obszerną fotorelację z turnieju.