7  marca 2018 r. Gminny Ośrodek Kultury oraz Filia Biblioteczna w Kodraniu zorganizowały uroczystość z okazji „Dnia Kobiet”. Na początku spotkania Pani Aleksandra Olszówka przywitała zaproszonych gości i złożyła wszystkim zgromadzonym Paniom serdeczne życzenia. Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk  również złożył życzenia wszystkim Paniom.

Mile spędzony czas uświetnił występ artystyczny w wykonaniu dzieci uczęszczających do tutejszego Gminnego Ośrodka Kultury i Filii Bibliotecznej oraz zespołu „Malwinki” z Siemkowic. Panie rozbawiły wszystkich swoim występem , a przyjemna atmosfera, jaka panowała podczas wieczoru, pozwoliła solenizantkom na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków.

Na koniec wszystkie Panie otrzymały własnoręcznie wykonane laurki, a następnie skosztowały potrawy przygotowane przez pracownice GOK-u i biblioteki. Miłą niespodzianką wieczoru był tort dostarczony przez Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rząśni Joannę Konieczko, która zaszczyciła swoją obecnością. Podziękowano także Panu radnemu Sylwestrowi Sobczakowi oraz Pani sołtys Urszuli Plucie za ufundowane na ten wieczór podarunki.

Organizowany od kilku lat w Gminnym Ośrodku Kultury i Filii Bibliotecznej w Kodraniu Dzień Kobiet cieszy się dużym powodzeniem i na stałe wpisał się w kalendarz imprez kulturalnych. Dziękujemy wszystkim Paniom za przybycie, poświęcony czas i zapraszamy za rok.

Tekst z zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury oraz Filia Biblioteczna w Kodraniu.