10 marca 2017 r. Gminny Ośrodek Kultury oraz Filia Biblioteczna w Kodraniu  zorganizowały uroczystość z okazji „Dnia Kobiet”. Na początku spotkania Pani Aleksandra Olszówka przywitała zaproszonych gości i złożyła wszystkim zgromadzonym Paniom serdeczne życzenia. Odczytany został także list z życzeniami dla wszystkich Pań od Wójta Gminy Rząśnia Tomasza Stolarczyka, który z uwagi na wcześniej zaplanowane obowiązki nie mógł uczestniczyć w uroczystości. Podziękowano również Panu radnemu Sylwestrowi Sobczakowi oraz Pani sołtys Urszuli Plucie za ufundowane na ten wieczór podarunki.

Mile spędzony czas uświetnił występ artystyczny w wykonaniu dzieci uczęszczających do tutejszego Gminnego Ośrodka Kultury i Filii Bibliotecznej. Wszystkie kobiety otrzymały od dzieci własnoręcznie wykonane róże z krepiny, a następnie skosztowały potrawy przygotowane przez pracownice GOK-u i biblioteki. Miłą niespodzianką wieczoru był tort dostarczony przez Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rząśni Joannę Konieczko, która zaszczyciła swoją obecnością.

Przyjemna atmosfera, jaka panowała podczas wieczoru, pozwoliła solenizantkom na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków. Organizowany od kilku lat w Gminnym Ośrodku Kultury i Filii Bibliotecznej w Kodraniu Dzień Kobiet cieszy się dużym powodzeniem i na stałe wpisał się w kalendarz imprez kulturalnych. Dziękujemy wszystkim Paniom za przybycie, poświęcony czas i zapraszamy za rok.

Tekst i zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Kodraniu wraz z Filią Biblioteczną.