Przez ostatnie dwa dni, zarówno przedszkolaki jak i uczniowie klas I-VIII Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni, świętowały na sportowo obchody Dnia Dziecka na kompleksie sportowo – rekreacyjnym w Rząśni.

Dla dzieci przygotowano szereg gier i zabaw, można było zagrać między innymi w piłkę nożną – zarówno na „Orliku” jak i głównym boisku, siatkówkę plażową czy tenisa ziemnego. Dla dzieci zorganizowano także tor przeszkód, przeciąganie liny, robienie baniek mydlanych, strzelanie piłką do bramki, rzut do celu, budowanie figur z piasku i wiele innych zabaw.

Nieodłącznym elementem każdej „dziecięcej” imprezy jest malowanie buziek – i tego nie zabrakło podczas dwóch dni obchodów święta naszych milusińskich. Dzieciaki przyniosły własne kocyki i korzystając ze wspaniałej pogody mogły spędzić wesoło czas odpoczywając przez te kilka godzin od nauki.

Dla dzieci przygotowano też piknik z różnymi przekąskami, między innymi popcornem i watą cukrową, sokiem, a także kiełbaskami z grilla. 

Te dwa dni upłynęły w bardzo miłej, pełnej uśmiechu i radości atmosferze, dzięki czemu dzieci bez wątpienia będą wspominać ten czas bardzo miło.